Objednávajte už dnes

Ak podnikáte s prepravou a často aj skladujete tekutiny rôzneho druhu, na rôzne účely, tak ste sa už určite stretli s tým, že nie každý kontajner na takúto prácu určený, je aj vhodný a spoľahlivý. Samozrejme, určite vždy od prepravy očakávate, že keď sa dostanete na konečné miesto, tak tovar bude doručený v rovnakom stave a množstve ako už na začiatku. Naše IBC kontajnery Vám zaručia vždy maximálne bezpečnú dopravu, ktorá bude prebiehať presne podľa Vašich predstáv. Zaujíma Vás viac informácií o našom tovare a výrobkoch?

ibc

Rozmery IBC kontajnera sú rôzne a mnohokrát si naši zákazníci dávajú vyrábať tieto kontajnery na mieru. Ak však v našej ponuke nájdete rozmer, ktorý Vám úplne vyhovuje nestojí Vám v ceste ku kúpe už absolútne nič. Naše kontajnery patria k tým najmodernejším kusom tejto doby, navyše sú recyklovateľné, takže šetria aj životné prostredie čo je veľkým plusom. Praktickosť je samozrejmosťou, takže skladovanie pre Vás už nebude viac problémom, ktorým sa budete musieť neustále zaoberať. Nezničia sa ani pri dlhodobom používaní a to dokonca ani ak ich necháte vonku, kde vydržia aj silné dažde, nízke alebo aj vysoké teploty. Naši spokojný zákazníci si pochvaľujú najmä tieto vlastnosti, ktorými disponujú všetky naše modely.

kontajner

Veľkým plusom je aj jednoduchá a rýchla hygiena. Keďže už samotná manipulácia je veľmi ľahká, umývanie týchto kontajnerov je taktiež veľmi jednoduché a nenáročné. Po vzájomnej dohode máte u nás šancu si IBC kontajner aj na určitý čas prenajať a vyskúšať si s ním prácu na vlastnej koži. Na našom webe nájdete ďalšie informácie ako v tomto prípade postupovať a kontakt, na ktorý sa nám môžete ozvať kedykoľvek a my Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky či už ohľadom prenájmu alebo kúpi. Investujte do niečoho nového a zistite sami, že s našimi kvalitnými IBC kontajnermi Vám práca pôjde ako od ruky.