Moderné white jeans

Rifle si môžete obliecť ako do práce, tak aj do obchodu či kaviarne. Veľkou výhodou je rozmanitosť, ktorú nám dnešný trh s dámskych džínsami ponúka. Rifle môžu byť rôznych strihov, rôznych dĺžok, rôznych farieb. Podľa typu postavy si môžete vybrať aj správny typ džínsov. Nie každý si môže dovoliť úzky slim strih alebo naopak rozšírené zvonové džínsy. Aký strih džínsov je pre vás ten najlepší a najmä v čom sa cítite dobre musíte vedieť vy. Farbu džínsov si však môžete vybrať bez ohľadu na vek či postavu.

biele džínsy

Modré jeansy.

Klasika. Modré džínsy, ktoré sú tu od nepamäti. Sú neutrálnou variantou dámsky riflí, ktorými nič nepokazíte. Modré džínsy nájdete v každom obchode a sú tým najzákladnej#ím kúskom oblečenia, ktorý môžeme nájsť v šatníku u každej ženy.

Čierne jeansy.

Pokiaľ chcete nejakú zmenu a džínsy za žiadnu cenu nechcete vymeniť siahnite po čiernej farbe džínsov. Čierna je neutrálna farba a vy môžete tento kúsok skombinovať s čímkoľvek. Čierne džínsy sú mierne elegantnejšie. Aj keď stále ide o rifle, čierna farba im dodáva trochu viac elegancie a preto si ich môžete zvoliť aj na neformálnu oslavu.

biele džínsy

Biele jeansy.

Biele jeansy Bigstarjeans pôsobia z dámsych džínsov najviac príťažlivo. Najmä v slim strihu. Krásne zvýraznia ženskú postavu a dokážu výrazne upútať na vaše pozadie. Biele džínsy sú výraznejšie a viac upútajú pozornosť na vaše nohy. No vôbec sa ich nemusíte báť. Biele džínsy sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené a krásne doplnia váš šatník.

Dámsky džínsov nikdy nie je dosť. Ak máte chuť kúpte si biele, čierne, zvonové, slim či akékoľvek džínsy, ktoré sa páčia vám a v ktorých sa budete cítiť pohodlne a príťažlivo. Pre veľký výber kvalitných a moderných dámskych džínsov navštívte internetový obchod bigstarjeans.sk. Vyberte si svoje nové rifle ešte dnes a potešte tak svoju dušu nákupnej maniačky.