Ako na rozlúčku so slobodou v Bratislave?

Rozlúčka so slobodu v Bratislave privatportal.sk je každým rokom viac a viac dôležitou súčasťou vstupu do manželstva. Má symbolizovať váš posledný slobodný deň, či taktiež aj deň, kedy by ste mali zažiť všetko pred tým, než sa zaviažete. Samozrejme rozlúčku so slobodou berieme všetci inak. Niektorí ju chceme mať v kruhu rodiny, s priateľmi alebo na typický Las Vegas štýl. Ak by ste ale chceli zažiť takýto mini Las Vegas na Slovensku, závisí to len od vás, ako sa na to pozeráte, pretože áno, aj v Bratislave sa dá žažiť poriadna rozlúčka so slobodou. Môžete si zaplatiť na noc limuzínu, kúpiť šampus s kúskami zlata alebo sa ísť v noci kúpať bez plaviek. Je to na vás. Samozrejme ale nájdeme v Bratislave hneď niekoľko kasín, barov a podnikov, kde môžete nechať peniaze rovnako ako vo Vegas.

muži v bare

Rozhodne nájdete aj luxusný striptízový bar, kde si môžete so svojimi priateľmi vypiť, porozprávať sa a prebrať všetko, čo ste doteraz nikdy vo svojom kruhu priateľov neriešili. A zatiaľ čo budete v kruhu priateľov, okolo vás sa budú motať žhavé tanečníčky, ktoré vám budú váš Las Vegas štýl, ešte viac skrášľovať. Ak by ste chceli mať rozlúčku so slobodu na “drzý” štýl, a možno by s tým súhlasila aj vaša nastávajúca, kľudne si môžete zavolať eskort, zažiť posledný “nezbedný” orál s cudzou ženou alebo len rýchli sex.

luxusný bar

Ak patríte ale do druhej skupiny ľudí, čo sa zdráhajú sexu alebo akýchkoľvek iných aktivít zahŕňajúcich cudzie ženy, aj pre vás existuje spôsob rozlúčky so slobodu na Las Vegas Štýl. Nakúpte si najlepšie druhy alkoholu, zaplaťte si DJ-a a potom si už len objednajte loď na vašu súkromnú párty na Dunaji. Taktiež môžete len prejsť cez všetky luxusné bary v Bratislave a žúrovať do rána. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, mali by ste vedieť najmä to, že rozlúčka so slobodou je pravdepodobne vaša posledná, a tak by ste si ju mali užiť ako sa len dá. Nešetrite peniazmi, alkoholom alebo sa nezdráhajte neznámych zážitkov. Užite si váš posledný slobodný deň poriadne!