Pieskovanie s Pieskovačkou

Potrebujete vyčistiť rôzne nečistoty, ktoré sa nachádzajú na rôznych materiáloch v okolí vašich stavieb? Neviete si poradiť, napríklad, s hrdzou, ktorá obkľučuje železo, starými nátermi železa či mastnotou? Nesmierne vynikajúcou technikou, ktorá si s týmto všetkým hravo poradí je pieskovanie. Pieskovanie je veľmi účinná, praktická a ospevovaná metóda, ktorá sa spája najmä s oblasťou stavebníctva.

V stavebnom priemysle sa často využíva aj napríklad na čistenie rôznych kovových konštrukcií, renovácií a čistení fasád budov, či odstraňovaní graffiti alebo starých náterov z omietky alebo betónu. Okrem toho sa takisto používa aj v automobilovom priemysle na povrchovú úpravu automobilových dielov.

pieskovanie

Metóda pieskovania, respektíve, tryskania, ako sa taktiež často nazýva, je využívaná na mechanickú úpravu rôznych povrchov. Pri mechanickom pieskovaní sa využíva abrazívom, ktoré má za úlohu opracovávať daný povrch. Tento proces, metóda pieskovania/tryskania odstráni vrchné vrstvy materiálu, zbaví ho nečistôt, korózie a výrazne zlepšuje jeho kvalitu. Táto kvalitná technika pieskovania upraví takmer akúkoľvek plochu, z akéhokoľvek materiálu. Bez najmenších problémov dokonale očistí, zdrsní a zjednotí tento povrch. A vy sa tak môžete s radosťou vrhnúť na ďalšiu úpravu, ako napríklad lakovania, farbenie, maľovanie, metalizácia a podobne.

technika

So spoločnosťou Pieskovačka.sk môžete očakávať dokonalý výsledok za veľmi krátky čas. U nás pracujú tí najskúsenejší odborníci, ktorí presne vedia čo potrebujete. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť. Sme vám k dispozícii na pobočke alebo aj online.

Vzhľadom na špičkovú úpravu povrchov a ich skvalitnenie je pieskovanie výhodné aj z dlhodobého finančného hľadiska. Avšak vstupné náklady na pieskovanie môžu byť rôzne a líšiť sa od rôznych okolností. Pieskovanie – cena za m2 sa odráža napríklad aj od charakteru materiálu a celkového rozsahu práce. Zvyčajne je to do niekoľkých desiatok eur za jedem m2 pieskovania.