Masáž lingamu je dôležitá

Ak plánujete ísť na masáž, určite ste si už preštudovali ohľadom rôznych druhov masáží, čo by vám vyhovovalo. Avšak poznáte tantrickú masáž zameranú na masáž lingamu? Čo je to lingam? Možno toto slovko počujete prvýkrát vo svojom živote, alebo len uvažujete, že pre čo by ste práve vy mali navštíviť masáž, ktorá sa špecializuje na lingam? O tantrickej masáži sme si toho už popísali veľmi veľa. Tantra je spojenie vášho tela, mysle, zmyslov, duše a harmónie. Ale v čom sa líši tantrická masáž so zameraním na masáž lingamu? Znie to veľmi nezvyčajne, no verte mi, že ju využíva veľmi veľa mužov. Ženy zase využívajú tantrické masáže so zameraním na masáž jóni.

mužský problém

Lingam je vlastne mužský penis. Tantrická masáž zameraná práve na váš penis pre vás bude určite blahodárnym zážitkom. Nejde o pohlavný styk, ale o dôkladné premasírovanie vašich chúlostivých partií a aj penisu. Penis je veľmi dôležitým mužským orgánom. Bez správneho fungovania penisu u mužov, nastupuje zahanbenie, smutné pohľady a nespokojnosť v intímnom živote. Pre muža je penis nástroj, ktorým potešuje svoju partnerku. Je veľmi dôležitým pri každom jednom pohlavnom styku. Masáž lingamu nie je práve lacnou záležitosťou. Jej cena sa pohybuje už od deväťdesiat eur vyššie.

penis

Niektorí muži na takúto masáž nemajú toľko financií. Avšak aj pre vás máme riešenie. Masáž lingamu vám môže kľudne vykonať vaša partnerka alebo manželka. A za to potom nemusíte platiť. Na začiatku takejto masáže si dajte horúcu vaňu na uvoľnenie. Potom pokračujte masírovaním penisu vášho partnera. Určite zažije nezabudnuteľný zážitok. Bude to pre vás i preňho nepredstaviteľné spojenie vašej lásky. Ak ste hanblivejším človekom alebo nemáte dostatok financií, nechajte, nech sa vám partnerka trošku zavenuje. Pomasíruje vám váš penis a vy sa budete znovu cítiť ako pravý chlap.0