Podarujte šťastie

Originálne reklamné predmety nemôžu chýbať ani vo Vašej spoločnosti. Pokiaľ sa bavíme o reklamných predmetoch pre Vašu spoločnosť, tak tu nesmú určité chýbať rôzne kancelárske potreby, ako sú perá, zápisníky, razítka či nálepky s logom spoločnosti. Reklamné predmety však nemusia byť vyslovene kancelárske potreby, ktoré sa dajú využívať iba pri práci s počítačom alebo za stolom. Možností je hneď niekoľko a pokiaľ si chcete urobiť dobrú reklamu a zároveň aj potešiť svojich zamestnancov, tak Vám prinášame nápady na niekoľko originálnych predmetov, ktoré rozhodne potešia oko každého koho obdarujete.

potlače

Základom pre dokonale spracované reklamné predmety je najmä dobre si premyslieť, čo by ste chceli na daných predmetoch. Vlastná potlač je dnes normálnou vecou, ktorú vlastní každá úspešná spoločnosť, avšak už treba byť trochu viac kreatívny pri vyberaní danej potlače. Logo spoločnosti je samozrejme nutnosťou, pokiaľ však chcete zaujať mali by ste byť originálnejší a nápaditejší. Ak sami nemáte dostatočnú predstavivosť, tak nechajte nás, aby sme sa postarali o Vašu dokonalú potlač, na ktorú budete môcť byť hrdý. Náš tím špecialistov vymyslí aj Vám potlač priamo na mieru.

zamestnanci

Čo, teda okrem kancelárskych reklamných predmetov môžete pre svojich kolegov či zamestnancov vymyslieť? Potlač, ktorú robíme mi je vhodná pre akékoľvek predmety, preto sa nebojte na nás obrátiť v každom prípade. Môžete si u nás zaobstarať hrnčeky alebo iný riad, ktorí využívajú všetci počas pracovnej doby. Veľmi obľúbenými kúskami medzi zamestnancami sú aj reklamné tričká, ktorými neurazíte vôbec nikoho. Navyše ak ich zakúpite práve u nás, môžete získať množstevnú zľavu pri nákupe viacerých kusov naraz. Potlače na ďalšie rôzne predmety, ako sú napríklad slnečné okuliare, tašky či fľašky na vodu taktiež neskončia nevyužité. Jednoducho, čokoľvek využívate aj vo Vašej práci je možné potlačiť, a tak si, aj pri bežných činnostiach spraviť reklamu, ktorá nikdy nezaškodí.