Medzi sex služby patria aj erotické masáže

Muži, ktorí využívajú escort služby, si obvykle zaplatia procedúru, ktorá nejakým spôsobom súvisí s pohlavným stykom. Môže ísť o klasický sex, o análne či orálne praktiky, fetiš a ďalšie spôsoby ukájania, avšak medzi sex služby sa tiež radia erotické masáže. Môže ísť o zdanlivo nezaujímavú činnosť a môžete sa domnievať, prečo keď chcem využiť nejakú sexuálnu službu, budem ležať na masérskom stole, to predsa môžem ísť rovno k masérovi? Ono je to ale tak trochu inak, a treba tomu lepšie porozumieť. Erotická masáž síce nesúvisí s klasickým sexom, ale dochádza pri nej k uspokojovaniu klienta buď masážou penisu, masážou prostaty, nuru masážou či obdobnými spôsobmi, avšak práve masáž umožňuje mnohokrát lepšie a viac precítené zážitky sexuálnej rozkoše.

krásna žena

Masáž bez fyzickej driny – uvedomte si jednu zásadnú vec – muž pri klasickom sexe vydá pomerne veľa námahy, ľahko sa o tom presvedčíte aj pri sledovaní nejakého porna, kedy mužskí aktéri bývajú v priebehu sexu spotení, čo jasne naznačuje, že sú v hre zapojené snáď všetky svalové partie. Lenže fyzická drina môže brzdiť krásu samotného zážitku orgazmu a stavu, kedy sa k nemu blížite, orgazmus potom môže byť skôr rýchly a povrchný, kým na masáži sa vám rozvibruje celé telo a tým, že ste viac uvoľnení a svaly oddýchnuté, bude zážitok krajší, hlbší a zaujímavejší.

nahé dievča

Na masérku je krásne vidieť – stačí sa pri erotickej masáži dohovoriť na tom, aby masérka zaujala takú polohu, ktorá vás čo najviac vzrušuje s ohľadom na sledovanie jej krásneho tela. Niekomu vyhovuje pohľad na prsia, iných mužov ešte k prsiam vzrušujú boky a bruško s pupkom, niekto zas vyhľadáva pohľad na ružovú vagínu a sú aj muži, ktorí vyslovene vyžadujú sledovať bosé chodidlá a niekedy túžia čuchať aj ich vôňu alebo ich olizovať. To všetko si môžete na erotickej masáži dopriať, stačí sa len dohovoriť.